Michał +48 791 515 905 Aleksander +48 698 848 416 info@klasykagatunku.pl

BMW 525i M-Sport

Marka: BMW

Model: 525i M-Sport e39

Rok produkcji: 2002

Pojemność silnika: 2494 ccm

Moc: 192 KM (143 KW)

Przebieg: 96,029 km

Status auta: do negocjacji

Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 525i

49 000zł
(Zawiera opłaty)

Masz pytania o ten samochód?

Opis produktu

BMW 525i w kolorze „300 Alpinweiss III” z czarną tapicerką z Alcantary. Samochód sprowadzony z Okinawa, Japonia od pierwszego właściciela. Bardzo niski przebieg. Zachowany w świetnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.

M54B25 z automatyczną skrzynią biegów Steptronic. Szczególne wyposażenie: automatyczna klimatyzacja, el. fotele z pamięcią ustawień dla kierowcy, podgrzewanie foteli, nawigacja 16/9, Xenon, M-Paket, listwy w kolorze nadwozia, Sportsitze, Shadowline, instalacja do telefonu, M Sport Federung II, czarna podsufitka, Isofix, wykończenia wnętrza aluminium, lusterka fotochrom, kierownica M-Sport z multifunkcją.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, bez śladów zużycia, tapicerka zachowana w doskonałym stanie. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Komplet fabrycznych dywaników welurowych.

Wykonane prace: wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem, nowy filtr paliwa, wymiana płynu chłodniczego, ustawienie geometrii zawieszenia, uzupełnienie czynnika w ukł. klimatyzacji, wyważenie kompletu felg i wymiana wentyli na metalowe, regeneracja odbłyśników lamp, wymiana regulatorów, przystosowanie do ruchu EU, nowy akumulator.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.