Michał +48 791 515 905 Aleksander +48 698 848 416 info@klasykagatunku.pl

Lexus GS 300

Marka: Lexus

Model: GS 300 mk2

Rok produkcji: 2000

Pojemność silnika: 2997 ccm

Moc: 219 KM (161 KW)

Przebieg: 68,961 km

Status auta: auto zostało sprzedane

Skrzynia biegów: automatyczna

Lexus GS300

47 000zł
(Zawiera opłaty)

Kategorie: , Tagi: ,

Masz pytania o ten samochód?

Opis produktu

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus GS 300 w kolorze srebrnym z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria od pierwszej właścicielki (ur. 1934). Zachowany w perfekcyjnym stanie, garażowany i regularnie serwisowany. Kompletna dokumentacja serwisowa, trzy kluczyki z pilotem, wszystkie akcesoria. Samochód niedawno uzyskał nowe badanie techniczne MFK w Szwajcarii. Pojazd przeznaczony dla bardzo wymagających osób, wygląda jak dwuletni samochód.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Brak jakichkolwiek śladów korozji. Lakier nie posiada widocznych wgnieceń ani rys. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w większości fabryczny lakier. Lampy wyglądają jak nowe i nie mają pęknięć.

Wnętrze zachowane we wzorowym stanie. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, jest matowa i nie ma żadnych przetarć ani uszkodzeń. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys, jak nowe. Kierownica jak nowa. Wyposażenie kompletne i sprawne. Fabryczne welurowe dywaniki w bardzo dobrym stanie. Oryginalny wkład zmieniarki i płyta do nawigacji.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi nie mają widocznych uszkodzeń. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. 

Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. W tej cenie odbierasz pojazd zatankowany do pełna, z pierwszym przeglądem technicznym, wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, z wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.