Mercedes 420 SEC w kolorze „199 Blauschwarz Metallic” z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Singen, Niemcy. Samochód posiadał od nowości pięciu właścicieli, obywateli Niemiec. Ostatni z nich, Pan ur. w 1935 wyrejestrował pojazd w 2005 roku. Od tego czasu samochód był garażowany i użytkowany sporadycznie na tablicach czasowych. Zachowany w dobrym stanie ze śladami użytkowania i upływu czasu. Trzy oryginalne kluczyki. Samochód w wersji europejskiej, nie importowany z USA czy Japonii.
Nadwozie nie posiada korozji, wszystkie newralgiczne miejsca dla C126 w stanie wzorowym. Lakier na nadwoziu wygląda bardzo ładnie. Nie ma wgnieceń, rys czy innych rzucających się w oczy mankamentów. Spód auta, wnęki kół, komora silnika w stanie bardzo przyzwoitym bez korozji czy uszkodzeń. Tylna szyba nie posiada żadnych rozwarstwień, jest jeszcze oryginalna. Listwy chromowane w stanie bardzo dobrym z jedynie niewielkimi śladami upływu czasu. Lampy przednie i tylne wyglądają idealnie, przednie klosze nie posiadają uszkodzeń od kamieni. Ogrzewanie postojowe firmy „Eberspacher” zamontowane w 1994 roku.
Wnętrze zachowane w dobrym stanie z różnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Skórzana tapicerka nie posiada śladów nadmiernego zużycia czy przetarć, wygląda bardzo ładnie ale nie perfekcyjnie. Plastiki wnętrza są wciąż w dobrym stanie. Deska nie posiada pęknięć. Podsufitka jest wciąż oryginalna, lekko odkleja się w tylnej części. Podajniki pasów sprawne, nie popękane. Drewniane elementy w stanie przeciętnym, mają gdzieniegdzie małe pęknięcia. Wykładzina posiada kilka mało widocznych plam. Dywaniki rypsowe w bardzo ładnym stanie.
W bagażniku wszystkie akcesoria: koło zapasowe, komplet oryginalnych narzędzi w worku, podnośnik, trójkąt ostrzegawczy.
Felgi są w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Komplet dobrych opon letnich.
Wykonane prace:
- wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
- świeży płyn chłodniczy, płukanie układu odkamieniaczem Liqui Moly,
- nowy termostat,
- nowy czujnik poziomu oleju w misce wraz z uszczelniaczem,
- nowa uszczelka miski olejowej,
- wymienione uszczelki pokryw,
- nowe świece Beru,
- regeneracja pomp paliwa,
- nowy filtr paliwa,
- płukanie zbiornika paliwa,
- nowe wygłuszenie maski,
- uzupełniony czynnik klimatyzacji,
- świeży płyn wspomagania,
- wymiana oleju w skrzyni biegów wraz z filtrem,
- nowa kopułka i palec,
- wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników,
- ustawienie geometrii zawieszenia,
- dwa nowe paski osprzętu,
- polerowanie lakieru i zabezpieczenie powłoką kwarcową,
Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.
Samochód nie jest nowy, ma 31 lat. Prosimy o dokładne obejrzenie 161 zdjęć i zapoznanie się z opisem.
Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane.
Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna i zarejestrowany w RP.