Michał +48 791 515 905 Aleksander +48 698 848 416 info@klasykagatunku.pl

Mercedes CLK 200 Kompressor

Marka: Mercedes

Model: CLK 200 Kompressor w208

Rok produkcji: 2001

Pojemność silnika: 1998 ccm

Moc: 163 KM ( 120 KW)

Przebieg: 50,459 km

Status auta: do negocjacji

Skrzynia biegów: manualna

Mercedes CLK 200 Kompressor

39 500zł
(Zawiera opłaty)

Masz pytania o ten samochód?

Opis produktu

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 200 Kompressor serii w208 w kolorze „197 Obsidianschwarz Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Wersja wyposażenia Elegance. Sprowadzony od pierwszego właściciela (ur. 1929) z okolic Turynu, Włochy. Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i bardzo niskim przebiegiem 50 tysięcy kilometrów. Dokumentacja serwisowa oraz dwa kluczyki z pilotem. Samochód przeznaczony dla bardzo wymagających odbiorców – wygląda i jeździ jak nowy.

Nadwozie we wzorowym stanie, bez żadnych ognisk korozji, rys, odprysków czy innych widocznych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne, zgodnie z pomiarem miernika, posiada wciąż fabryczny lakier na każdym elemencie. Listwy przy szybach, lampy, emblematy wyglądają jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, prezentuje się jak w salonowym pojeździe. Skórzana tapicerka wygląda praktycznie jak nowa. Komplet fabrycznych dywaników, również jak nowe. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Wykończenia drewniane wyglądają jak nowe, brak jakichkolwiek rys czy pęknięć. Wszystkie plastiki matowe.

Spód i wnęki nadkoli jak w rocznym aucie. Elementy zawieszenia wyglądają jak nowe. Widoczne wszelkie fabryczne oznaczenia i naklejki. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe. Na felgach wciąż pierwsze, fabryczne opony, póki co nie wymienione, dodatkowo potwierdzają przebieg auta. W podanej cenie, na życzenie kupującego założymy komplet nowych markowych opon.

Wykonane prace:

  • wymiana oleju w silniku na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
  • nowa sonda lambda,
  • nowy drążek środkowy,
  • nowe sworznie wahaczy szt. 2,
  • ustawienie geometrii zawieszenia,
  • lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.
* nowe opony na życzenie kupującego zamontujemy przed odbiorem auta.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 39’500 PLN. Samochód odbierasz w tej cenie zarejestrowany w RP i zatankowany do pełna.