Michał +48 791 515 905 Aleksander +48 698 848 416 info@klasykagatunku.pl

Nasze samochody są w czołówce najlepszych egzemplarzy danego modelu dostępnych na rynku.

Gdy inni mówią, my sprowadzamy

KlasykaGatunku.pl oferuje tylko samochody, które są aktualnie w naszym posiadaniu. Znalezione osobiście przez nas, kupione za własne środki a następnie dokładnie przygotowane, aby mogły w pełni cieszyć nowego właściciela. Dzięki wieloletniej styczności z klasyczną motoryzacją zdobyliśmy obszerną wiedzę i międzynarodowe kontakty. Porozumiewamy się w językach angielskim, niemieckim, włoskim oraz rosyjskim.

Zapraszamy do naszej hali we Wrocławiu

Stale w ofercie mamy około sto sztuk pojazdów. Jeśli na stronie nie znalazłeś tego, co Cię interesuje nie zapomnij napisać do nas lub zlecić nam sprowadzenie auta w jedynym słusznym stanie zachowania. Możliwe, że już wiemy gdzie znajduje się to, czego szukasz. Doradzimy w budowie kolekcji samochodów i podzielimy się własnymi spostrzeżeniami na temat modeli aut, z którymi mamy styczność. Pomożemy językowo, w załatwieniu formalności celnych oraz w transporcie międzynarodowym.

 
Nasze aktualne ogłoszenia

zobacz profil na Giełda Klasyków

zobacz stronę na OtoMoto

zobacz stronę na Classic Trader

 

12027764_1013639975354868_868343207061691304_n

Zespół PielęgnacjaAut.pl dba o nienaganny wygląd lakieru i czystość wnętrza przy użyciu najlepszych dostępnych kosmetyków na rynku. Kilkadziesiąt godzin pracy gwarantuje perfekcyjny wygląd samochodu w najdrobniejszych szczegółach. Zajmowanie się wiekowymi pojazdami wymaga znacznych umiejętności, nie ma tutaj miejsca na błędy. Zespół był zaangażowany w przygotowanie kilkudziesięciu naszych samochodów, podobnym portfolio niewielu może się pochwalić.

evo grafit edition (13)

Felgi jeśli tego wymagają zostają poddane najwyższej jakości renowacji w Polerowanie-Felg.pl Koła zostają dokładnie sprawdzone pod kątem uszkodzeń. Opony wymieniamy na nowe produkty renomowanych firm. Bezpieczeństwo na drodze to podstawa, na tym nie wolno oszczędzać. Takie szczegóły jak dekielki, śruby, wentyle są wymieniane na nowe, dopełniając całości. Polerowane felgi zabezpieczone zostają odpowiednimi powłokami, zapobiegającymi ich utlenianiu.

10635771_385489518266164_6791445473915238100_n

Jetronik Race Division to nowoczesna stacja diagnostyczna z hamownią. Znajdziemy tu Krzysztofa Wiatrowskiego, specjalistę od rzeczy niemożliwych dla innych. Każdy nasz samochód przechodzi dokładną weryfikację wszystkich podzespołów.  Robimy listę usterek i elementów do wymiany. Po zakupieniu nowych oryginalnych części współpracujace z nami warsztaty zajmują się ich montażem.

e500e50

Wspólnie z Autobello.pl dbamy o to, aby polski rynek samochodów klasycznych reprezentował najwyższy poziom. Dokładnie sprawdzamy kupowane przez nas samochody, szczególnie pod względem ich stanu i przeszłości. Wymieniamy się posiadaną wiedzą na temat samochodów i ich napraw. Jeździmy na poszukiwania aut w całej Europie. Cieszymy się, że oprócz nas są ludzie, którzy mają taką samą pasję i reprezentują podobne wartości przy sprzedaży klasycznych samochodów.

 

silowniki_r129

Najbardziej precyzyjnych napraw podejmujemy się sami. Znamy typowe usterki konkretnych modeli, z którymi wiele osób sobie nie radzi. Dbamy o to, aby pojazdy, które trafiają do nowego właściciela nie dostarczały kłopotów czy nieprzewidzianych napraw. Zdobywana latami wiedza oraz kontakty pomagają nam w dostaniu nie oferowanych bądź trudnych do znalezienia części nowych i używanych.

SAM_3186

Międzynarodowy transport samochodów jest wykonywany przez naszych zaufanych ludzi, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Dokładamy wszelkiej staranności aby uniknąć uszkodzeń pojazdów oraz prawidłowo je zabezpieczyć na czas przewozu. Oferujemy możliwość dowiezienia zakupionego u nas auta pod wskazany adres, nawet tego samego dnia.      

SAM_1333

Pochodzące od nas samochody są stale oferowane w renomowanych zagranicznych salonach, zajmujących się sprzedażą youngtimerów. Z niektórymi nawiązaliśmy bliższą współpracę i od kilku lat dostarczamy auta według ustalonych wytycznych. Sprzedawaliśmy nasze samochody do krajów takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Dania, Holandia, Norwegia, Czechy, Rosja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Austria. Posiadamy obszerną wiedzę o oczekiwaniach zagranicznych klientów, procedurach importowych. Porozumiewamy się w języku angielskim, niemieckim, włoskim i rosyjskim.